Skip to the main content

Goed oefenweekend voor Heren U20

Gepubliceerd op 26 maart 2026

De handbalheren U20 hebben een sterk oefenweekend achter de rug in België. Daar speelden ze twee oefenwedstrijden: tegen Luxemburg en het gastland België. Beide wedstrijden werden overtuigend gewonnen door de ploeg van bondscoach Celine Michielsen. De zege op Luxemburg was eenvoudiger (20-39) dan die op België (29-33).

Deze oefenwedstrijden zijn belangrijk om ritme op te bouwen en spelers te testen richting het B- Championship aankomende zomer in Prishtina, Kosovo.

 


Aanvoerder Marijn de Ree was tevreden over de wedstrijden: “Ik vond het fijn dat we weer konden oefenen met de selectie, ondanks dat er best een aantal spelers van ons misten. Het was in het begin even wennen, maar daarna werd het spel als team steeds beter. En dan zie je ook dat we als team steeds meer gaan genieten en daardoor nog beter gaan spelen.”

 

Coach Celine Michielsen: “Tijdens de wedstrijden hebben we leuke dingen, maar ook verbeterpunten gezien. De wedstrijd tegen Luxemburg begonnen we niet goed, na de time out pakte we dit beter op en hielden we ons beter aan de afspraken. Tegen België speelden we een prima wedstrijd. Waarin we vooral aanvallend leuke dingen hebben laten zien, dekkend zijn er zeker nog stappen te maken. Over het algemeen met de kleine groep die we hadden ben ik tevreden. Fijn om twee wedstrijden te spelen om weer meer zicht te krijgen waar we aan moeten werken richting het Championship.”

Gerelateerd nieuws

Selectie update TeamNL Handbaldames richting EK-kwalificatiewedstrijden
Gepubliceerd op 4 april 2026
Selectie update TeamNL Handbaldames richting EK-kwalificatiewedstrijden

Gepubliceerd op 26 maart 2026
TeamNL Handbalheren treffen Kroatië, Litouwen en Finland in kwalificatie voor EK 2028

Gepubliceerd op 22 maart 2026
TeamNL Handbalheren verliezen van topland Denemarken, nu focus op WK-play offs tegen Griekenland