De winnaar Favoriete official 2025!
Afgelopen week stond in het teken van de Week van de Scheidsrechter. Hét moment om onze officials in het zonnetje te zetten. Via onze nominatieactie konden jullie stemmen op jullie favoriete scheidsrechter, wedstrijdtafelofficial of ander onmisbare official. De reacties stroomden binnen, en afgelopen weekend werd de prijs uitgereikt aan de winnaar. Lees hier wie er met de winst vandoor is gegaan én welke andere toppers werden genomineerd.

Nevin van der Vliet wint titel Favoriete Official 2025!
Tijdens de Week van de Scheidsrechter is Nevin van der Vliet (25) van Atomium’61 uitgeroepen tot Favoriete Official 2025. Een welverdiende erkenning voor een scheidsrechter die zich niet alleen op, maar ook buiten het veld inzet voor de handbalsport.
Nevin begon al op jonge leeftijd (13) met fluiten bij zijn vereniging. Wat ooit begon als een bijrol naast zijn eigen wedstrijden, groeide uit tot een ware passie. Inmiddels is hij actief als bondsscheidsrechter en fluit hij met veel plezier wedstrijden in onder andere de jeugddivisie, tweede divisie en zelfs eerste divisie. Zijn positieve houding, duidelijke communicatie en betrokkenheid maken hem tot een gerespecteerde official.
Wat Nevin onderscheidt, is zijn inzet om anderen te inspireren. Binnen zijn vereniging begeleidt hij jonge scheidsrechters, helpt hij hen zich te ontwikkelen en zorgt hij dat ook de jongste handballers leren wat de regels van het handbalspel betekenen. Door zijn inzet is er bij Atomium’61 al jarenlang geen tekort aan scheidsrechters.
Volgens de voorzitter van Atomium’61 is Nevin “hét voorbeeld voor de volgende generatie scheidsrechters en vrijwilligers. Hij geeft het goede voorbeeld, motiveert anderen en laat zien hoe belangrijk de rol van de official is voor de toekomst van onze sport.”
Naast zijn fluitwerk is Nevin actief binnen het technisch kader van zijn vereniging, waar hij helpt bij het binnenslepen van sponsoren, het aantrekken van coaches, het versterken van de clubstructuur en nog veel meer. Zijn inzet heeft niet alleen geleid tot meer betrokkenheid, maar ook tot groei in jeugdleden en vrijwilligers.
Nevin treedt hiermee in de voetsporen van zijn opa, die eveneens scheidsrechter en lid van de technische commissie was. Een familie met een groot hart voor handbal en dat straalt Nevin in alles uit.
Het NHV feliciteert Nevin van harte met zijn titel ‘Favoriete Official 2025’ en bedankt hem voor zijn bijdrage aan de handbalsport.
De nummer 2 en 3!
2. Denise Warmerdam
Na jarenlang actief te zijn geweest bij Northa in Noordwijkerhout verhuisde Denise twee jaar geleden naar Weesp, waar ze nu speelt in het dames midweekteam van Handbalvereniging WeHaVe. Tijdens haar jeugd bij Handbalvereniging Northa behaalde ze haar scheidsrechtersdiploma, iets waar beide verenigingen nu nog steeds van profiteren.
In Weesp fluit Denise regelmatig wedstrijden en begeleidt ze met veel enthousiasme de F-jes, naast haar fulltime baan. Toch blijft ze Northa trouw: al twee jaar reist ze voor elke thuiswedstrijd van het herenteam met de trein van Weesp naar Noordwijkerhout om te fluiten, omdat daar anders geen scheidsrechters beschikbaar zijn.
Alsof dat nog niet genoeg is, organiseert en begeleidt Denise ook het Northa-kamp tijdens het Pinksterweekend.
Over Denise wordt gezegd; “Met haar 25 jaar en kleine postuur staat ze haar mannetje in het veld, dwingt respect af en laat zien wat het betekent om een scheidsrechter met het hart op de juiste plaats te zijn”.
3. Danielle van der Meijden-Spoor
In de inzending over Danielle werd met veel trots verteld dat zij al jarenlang een onmisbare kracht is bij Helius. Alles wat er binnen de club te doen is, heeft ze wel eens gedaan: van speelster, trainster en coach tot bardiensten, kamp en schoolhandbaltoernooi.
Op haar 16e begon Danielle met de scheidsrechterscursus en volgend jaar is zij al 40 jaar actief als scheidsrechter. Ze staat stevig in haar schoenen, houdt de rust in het veld en zorgt dat iedereen met plezier kan handballen.
Naast het fluiten van wedstrijden begeleidt ze ook nieuwe scheidsrechters en is ze verantwoordelijk voor een groot deel van het wedstrijdsecretariaat.
De inzending maakte duidelijk dat Danielle niet alleen een geweldige scheidsrechter is, maar vooral een echte clubvrouw met het handbalhart op de juiste plaats.
Alle Genomineerde
Naam | Vereniging |
Tessa Spierlings
|
Habo'95
|
Bente van den Broek
|
Habo'95Bondscoach
|
Koen Robben
|
White Demons
|
John Holleboom
|
H.H.Z.D
|
Rien Meijerman
|
H.H.Z.D
|
Andre Ijzer
|
S.V. Hoogersmilde
|
Eliano Roumans
|
Optimo
|
Cas Roozendaal
|
SEW
|
John Blom
|
AHV Achilles
|
Younes Querrate
|
Rotterdam Handbal
|
Nicolien de Wit
|
Rotterdam Handbal
|
Thijs van der Lem
|
Rotterdam Handbal
|
Bertus Hofman
|
HV Unitas
|
Hendrik Raterink
|
Avanti Wilskracht
|
Theo Lemmens
|
HV BFC
|
Nancy Beers
|
SV de Blinkert
|
Hans Kappert
|
SV Broekland
|
Ard de Haas
|
HV Jahn II
|
Clyde Marengo
|
DWS
|
Owen de Groot
|
DSS
|
Marjan Speller
|
E&O
|
Rob Wippert
|
Wijhe'92
|
Piet Vleeshouwers
|
V&L
|
Martin van Lent
|
HVC
|
Erik-Jan Molenaar
|
FHC
|
Edwin van der Ent
|
H.V. Heerle
|
Nevin van der Vliet
|
Atomium'61
|
Bom Krom
|
DSO
|
Henk van den Boomen
|
HV Tremeg
|
John Carli
|
HV Rapiditas
|
Suus Verlaat
|
VVW
|
Christi Alleblas
|
WPK/Westlandia
|
Denise Warmerdam
|
Northa-MSV
|
Lucas Zwaan
|
HVZ/Vivendi
|
Sefan Hanssen
|
HV Zwart Wit
|
Harry Pranger
|
HV SVM
|
Melanie Denijn
|
KSV Handbal
|
Leo Hagebeek
|
HV Aalsmeer
|
Wietsen Miessen
|
The Flyers
|
Fabian Delsink
|
The Flyers
|
Ron Willemsen
|
HV Huissen
|
Lies Könning
|
HV Huissen
|
John van den Oord
|
HV Vrone
|
Dennis van Ommeren
|
HV Fortissimo
|
Pieter Brakenhof
|
HV Apollo
|
Imke Beykirch
|
HV OBW
|
Gido Beurskens
|
HUMBY BEVO HC
|
Danielle van der Meijden-Spoor
|
HV Helius
|