Skip to the main content

Maak kennis met onze drie nieuwe handbalverenigingen!

Het Nederlands Handbal Verbond is enorm trots om een prachtige ontwikkeling in de handbalsport te delen: de oprichting(sfase) van drie nieuwe handbalverenigingen! In Heerlen, Maastricht en Joure zetten handballiefhebbers zich in om handbal nog meer op de kaart te zetten. Dit is een geweldige stap in de groei van onze sport en sluit naadloos aan bij ons motto: Iedereen beleeft handbal!

 


Wij stellen graag de drie nieuwe verenigingen voor:

Wil jij meer weten over onze drie nieuwe handbalinitiatieven of bijdragen aan een van deze verenigingen in oprichting? Lees dan gauw verder!

HV Parkstad

Uit Heerlen

De eerste van de drie nieuwe verenigingen is HV Parkstad uit Heerlen. HV Parkstad is al officieel opgericht en heeft zelfs al een eigen website: www.hvparkstad.nl. Met een enthousiaste groep en vrijwilligers belooft HV Parkstad een waardevolle toevoeging te worden aan het Nederlandse handbal, met name in de regio Zuid-Limburg.

Handbal Maastricht

Uit Maastricht

Ook in Maastricht wordt hard gewerkt aan een nieuwe vereniging. Handbal Maastricht bevindt zich in de oprichtingsfase, maar heeft nu al concrete plannen voor deelname aan de competitie. Volgend seizoen zal er sowieso een damesteam van Handbal Maastricht in actie komen, een veelbelovend begin voor een club met een sterke toekomstvisie. Dit initiatief laat zien dat de vraag naar handbal in Limburg groot is en dat de sport zich blijft uitbreiden.

Wil jij onderdeel worden van deze groeiende handbalvereniging? Neem contact op met Handbal Maastricht:

Joure

in Joure

Niet alleen in Limburg groeit het handbal; ook in Friesland waait een frisse handbalwind! Een groep enthousiaste handballiefhebbers zetten zich in om handbal in Joure nieuw leven in te blazen. De eerste stappen zijn gezet en de vooruitzichten zijn zeer positief. Dit initiatief bewijst dat handbal in alle delen van Nederland blijft bloeien en steeds meer mensen weet te bereiken en verbinden.

Wil je hieraan bijdragen? Neem contact op met Marcel de vries via m.de.vries@handbal.nl

Help mee en beleef handbal!

De oprichting van deze nieuwe verenigingen is niet alleen een mijlpaal voor het handbal, maar ook een kans voor iedereen die wil bijdragen aan de groei van onze sport. Woon je in de buurt van Heerlen, Maastricht of Joure en wil je een steentje bijdragen als speler, vrijwilliger of supporter? Dan is dit hét moment om je aan te sluiten bij een van deze prachtige initiatieven. Samen kunnen we handbal nog sterker maken en nog meer mensen laten genieten van onze dynamische sport.

Het Nederlands Handbal Verbond is ontzettend trots op deze ontwikkelingen en kijkt met veel enthousiasme uit naar de verdere groei van deze verenigingen.

We wensen HV Parkstad, Handbal Maastricht en het handbalinitiatief in Joure alle succes toe!

Gerelateerd nieuws

Goed idee om jeugdhandbal te versterken? Meld je aan voor de NKS Stimuleringsprijs! Gepubliceerd op 24 februari 2025

Goed idee om jeugdhandbal te versterken? Meld je aan voor de NKS Stimuleringsprijs!


Gepubliceerd op 18 februari 2025

Meld je aan voor de klankbordgroep ALV


Gepubliceerd op 14 februari 2025

De voorjaarsronde clusteroverleggen komt er weer aan